
Каркасний басейн Intex Prism Frame Pool 28776
Незвичайний квадратний басейн великого розміру стане родзинкою вашої ділянки та вдало впишеться в будь-який дизайн. Стильний зовнішній вигляд, надійність і місткість — головні «фішки» моделі, що підкорили покупців у всьому світі.
Унікальна технологія Super-Touch забезпечує тривалий термін експлуатації та надійність басейну. Стінки виготовлені з особливо міцного тришарового матеріалу — три шари вінілу та шар поліестеру. Для підтримки форми на всьому периметрі конструкція укріплена стрічкою з поліпропілену, а сталевий каркас витримує навантаження до 25500 літрів. У такому басейні спокійно можуть купатися кілька людей. Технологія Prism Frame гарантує особливу міцність і надійність конструкції.
Басейн виділяється і своєю VIP комплектацією, крім фільтрувального насоса потужністю 5678 л/год і сходів, до виробу додається тент, що захищає воду від сонця і сміття, і підстилка під басейн, що спрощує встановлення та експлуатацію водойми.
Фільтрувальний насос забезпечує постійну циркуляцію й очищення води, він проганяє воду по колу впродовж дня й очищає її від сторонніх домішок і сміття. Металева драбина гарантує безпеку під час виходу з води. Зливний клапан приєднується до садового шланга, тому зливаючи воду, ви можете її використовувати з користю, поливання саду або городу.

Характеристики:
- Розмір басейну: довжина — 488 см, ширина — 488 см, висота — 122 см.
- Об'єм — 25500 л.
- Вага в пакованні — 151 кг.
- Матеріал — тришаровий ПВХ.
- Тип басейну — сімейний.
- Каркас посилений — технологія Prism Frame.
- Форма — квадратна.
Комплектація:
- Фільтр-насос продуктивністю 5678 л/год.
- Картридж для фільтрувального насоса.
- Драбина.
- Тент.
- Підстилка під басейн.
- Шланги.
- Гофри.
- Заглушки.
- Перехідник для зливання води під шланг різного діаметра.
Особливості:
- Розширена комплектація.
- Міцний і надійний.
- Стильний і оригінальний дизайн.
Оригінальна заводська комплектація йде разом з інструкцією з експлуатації та DVD зі встановлення.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Блакитний |
| Висота | 122 см |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 25500 л |
| Довжина | 488 см |
| Ширина | 488 см |
| Матеріал виготовлення | Тришаровий ПВХ |
| Тип басейну | Каркасний |
| Вид басейну | Сімейний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 151 г |
- Ціна: 17 900 ₴








