
Каркасний басейн Intex Ultra Frame Pool 54258
Басейн виготовлений із високоякісного ПВХ матеріалу із застосуванням технології Super-Touch, яка надає стінкам басейну потрійної міцності. Стінки зроблені з трьох окремих шарів: три шари щільного вінілу й один — поліестер для особливої міцності. Технологія TPH використовується для нанесення на внутрішній шар ПВХ басейну мозаїчного малюнка у формі викладеної плитки.
Підтриманню форми басейну Ultra Frame Pool Intex 54258 сприяє стрічка з поліпропілену, що оперізує весь басейн. Також міцність басейну Ultra Frame Pool зумовлена його металевим каркасом, завдяки якому басейн витримує великі навантаження й у ньому одночасно можуть купатися кілька людей. Деталі каркаса басейну пофарбовані із застосуванням технології порошкового напилення, що забезпечує довговічність конструкції.
Збірний каркасний басейн серії Ultra Frame Pool швидко та легко встановлюється. Процес складання басейну до наповнення водою займає всього 60 хвилин.
У комплекті пісочний фільтрувальний насос для очищення води та всі необхідні аксесуари: сходи, тент, підстилка, набір для чищення. Фільтрувальний насос забезпечує рециркуляцію, очищення й дезінфекцію води в басейні, що дає змогу змінювати воду в разі крайньої потреби. Зручний зливний клапан приєднується до садового шланга. Отже, воду можна злити в будь-яке зручне місце.

Характеристики:
- Розмір: діаметр — 549 см, висота — 132 см.
- Колір: сірий.
- Вага: 145 кг.
- Об'єм: 26400 л (за 90% наповнення).
Комплектація:
- Піщаний фільтр-насос (6080л/год).
- Набір для чищення.
- Насадка під ручний пилосос (можна пилососити дно та стінки басейну під водою).
- Спеціальна насадка для збирання сміття (сачок).
- Універсальна телескопічна трубка.
- Тент.
- Підстилка під басейн.
- Драбина.
- Набір гофр.
- Спеціальний перехідник під злив води.
- Ремкомплект.
Особливості:
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У зберіганні не займає багато місця.
Оригінальна заводська комплектація йде разом з інструкцією з експлуатації та DVD зі встановлення.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 26400 л |
| Діаметр | 549 см |
| Висота | 132 см |
| Вага | 145 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Тришаровий ПВХ |
| Тип басейну | Каркасний |
| Вид басейну | Сімейний |
- Ціна: 25 000 ₴








