
Каркасний басейн Intex Prism Frame Pool 26700
Каркасний басейн Intex 26700 круглої форми із серії Prism Frame виділяється стильним дизайном і міцною конструкцією.
Ніжне забарвлення й імітація мозаїчної плитки з внутрішньої сторони чаші створюють ілюзію чистої, кришталевої води та викликають бажання освіжитися й поплавати. Удосконалений каркас, створений за системою Prism Frame, виділяється збільшеними трубами та додатковим ребром жорсткості. Система легкої фіксації Easy Lock System дає змогу легко зібрати басейн і встановити конструкцію без особливих зусиль. Усі деталі каркаса оцинковані та захищають від іржі та витирання.
Просте встановлення, оригінальний дизайн і спокійне забарвлення роблять цю модель однією з найпопулярніших. Зовнішній матеріал виготовляється за запатентованою оригінальною технологією та складається з тришарового ПВХ із прошарком зі скловолоконної плівки.
Басейн швидко встановлюється на рівному, очищеному майданчику, збирання виробу не вимагає спеціальних знань і умінь. Досить приділити процесу 40 хвилин і на вашій ділянці з'явиться велика, яскрава та стильна штучна водойма. Тепер ви можете насолоджуватися приємним відпочинком і веселими водними забавами.
Зливний клапан спрощує спуск води й обслуговування штучної водойми. До нього можна приєднати садовий шланг будь-якого діаметра та відвести воду в зручне місце або використовувати для поливання городу.

Характеристики:
- Розміри басейну: діаметр — 305 см, висота — 76 см.
- Об'єм — 4495 л.
- Загальна вага: 19 кг.
- Серия - Prism Frame.
- Форма кругла.
- Каркас — сталеві оцинковані труби.
- Матеріал — тришаровий ПВХ.
- Колір синій.
- Технологія: «Super-Touch».
- Тип басейну – сімейний.
Комплектація:
- Басейн.
- Шланги.
- Гофри.
- Заглушки.
- Перехідник під зливання води під будь-який діаметр шланга.
Особливості:
- Простий у встановленні й експлуатації.
- Час монтажу — 40 хвилин.
- Компактний у складеному вигляді.
Оригінальна заводська комплектація йде разом з інструкцією з експлуатації.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 4495 л |
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 19 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Тришаровий ПВХ, Скловолоконна сітка |
| Тип басейну | Каркасний |
| Вид басейну | Сімейний |
- Ціна: 3 500 ₴







