Каркасний басейн Intex Prism Frame Pool 26706 305 см х 99 см з фільтрувальним насосом і драбиною

Каркасний басейн Intex Prism Frame Pool 26706 з фільтрувальним насосом і драбиною
Каркасний басейн Intex 26706 виробляється за інноваційною технологією Super-Touch зі щільного тришарового ПВХ і шару скловолоконної сітки. Басейн складається з міцного оцинкованого металевого каркаса та м'якої чаші. Міцні стійки каркаса покриті спеціальною фарбою, що оберігає від іржі.
Модель виділяється компактним розміром і місткістю, тому підійде для будь-якої дачної ділянки. Оптимальне поєднання обсягу та розміру дає змогу купатися в басейні всією сім'єю. Практична та функціональна водойма сподобається як дітям, так і дорослим. Його можна встановити практично на будь-якій ділянці, установлення займає 30 хвилин і не вимагає спеціальних навичок. Для зливання води передбачені зручні клапани, що істотно полегшують експлуатацію.
Купівля каркасного басейну Intex 26706 стане чудовим подарунком для всієї родини та раціональним вкладенням засобів у корисний і веселий літній відпочинок.

Характеристики:
- Розміри басейну: діаметр — 305 см, висота — 99 см.
- Серия: Prism Fram.
- Тип: каркасний.
- Об'єм: 6500 л.
- Вага: 32.,7 кг.
- Тип басейну: сімейний.
- Форма: кругла.
- Зливні клапани: є.
- Колір: світло-сірий.
- Матеріал чаші: 3 шари ПВХ і 1 шар скловолоконна сітка.
- Каркас: оцинковані металеві труби.
Комплектація:
- Фільтр-насос картриджний із потужністю — 2006 л/год.
- Драбина.
- Гофри.
- Заглушки.
- Переходник под слив воды.
Особливості:
- Стильний дизайн, яскраве забарвлення.
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У зібраному вигляді не займає багато місця.
Оригінальна заводська комплектація йде разом з інструкцією з експлуатації.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 6250 л |
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 99 см |
| Вага | 34.5 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Тришаровий ПВХ, Скловолоконна сітка |
| Тип басейну | Каркасний |
| Вид басейну | Сімейний |
- Ціна: 9 000 ₴









