Каркасний басейн Intex Prism Frame Pool 26716 366 см х 99 см з фільтрувальним насосом і драбиною

Каркасний басейн Intex Prism Frame Pool 26716 з фільтрувальним насосом і сходами
Басейн виготовлений із високоякісного ПВХ матеріалу із застосуванням технології Prism Super-Touch, яка надає стінкам басейну потрійної міцності.
Стінки зроблені з трьох окремих шарів: два шари щільного вінілу й один — поліестер для особливої міцності. Внутрішній шар ПВХ виготовлений у формі мозаїки завдяки технології TPH.
Також міцність басейну Prism Frame Pool Intex 26716 зумовлена його металевим каркасом, завдяки якому басейн витримує великі навантаження і в ньому одночасно може купатися велика кількість осіб.
Деталі каркаса басейну виготовлені з високоякісної сталі, що забезпечує довговічність конструкції.
Збірний каркасний басейн серії Prism Frame Pool швидко та легко встановлюється. Процес складання басейну до наповнення водою займає всього 60 хвилин.
У комплекті фільтрувальний насос для очищення води та всі необхідні аксесуари: сходи, фільтр-насос, картридж, шланги, гофри, заглушки, адаптер.
Фільтрувальний насос забезпечує рециркуляцію й очищення води в басейні, що дає змогу змінювати воду за крайніми потребами. Зручний зливний клапан приєднується до садового шланга. Отже, воду можна злити в будь-яке зручне місце або, наприклад, полити сад.

Характеристики:
- Розміри басейну: діаметр — 366 см, висота — 99 см.
- Матеріал: тришаровий ПВХ.
- Об'єм: 8550 літрів.
- Загальна вага: 47,5 кг.
- Тип басейну: сімейний.
- Технологія: «Prism Super-Touch».
Комплектація:
- Потужний насос-фільтр Intex продуктивністю 2060 л/год, який працює від мережі 220 V, фільтрує й циркулює воду, продовжуючи термін її зберігання.
- Картридж для фільтр-насоса.
- Драбина двостороння, яка допоможе легко спуститися й вийти з басейну.
- Шланги.
- Гофри.
- Заглушки.
- Перехідник під зливання води під будь-який діаметр шланга.
- Сталеві труби оцинковані.
Особливості:
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У зберіганні не займає багато місця.
Оригінальна заводська комплектація йде разом з інструкцією з експлуатації та відеодиском зі встановлення.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 8550 л |
| Діаметр | 366 см |
| Висота | 99 см |
| Вага | 47.5 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Тришаровий ПВХ |
| Тип басейну | Каркасний |
| Вид басейну | Сімейний |
- Ціна: 8 500 ₴









