Каркасний басейн Intex Metal Frame Pool 28202 305 см х 76 см з фільтрувальним насосом і картриджем

Каркасний басейн Intex Metal Frame Pool 28202 з фільтрувальним насосом і картриджем
Басейн виготовлений із високоякісного ПВХ матеріалу із застосуванням технології Super-Touch, яка надає стінкам басейну потрійної міцності.
Стінки зроблені з окремих шарів: 3 шари щільного вінілу й один — поліестер для особливої міцності.
Підтриманню форми басейну сприяє стрічка з поліпропілену, що оперізує весь басейн. Також міцність басейну Metal Frame Pool Intex 28222 зумовлена його металевим каркасом, завдяки якому басейн витримує великі навантаження і в ньому одночасно можуть купатися кілька людей.
Збірний каркасний басейн серії Metal Frame Pool швидко та легко встановлюється.
Процес складання басейну до наповнення водою займає всього 30 хвилин.
До комплекту входить фільтрувальний насос для очищення води та змінний картридж. Таке обладнання забезпечує рециркуляцію й очищення води в басейні, що збільшує термін зберігання води.
Зручний зливний клапан приєднується до садового шланга будь-яких розмірів. Отже, воду можна злити в будь-яке зручне місце або, наприклад, полити сад. Басейн не потребує підготовки ґрунту або насипання піску.

Характеристики:
- Розміри басейну: діаметр — 305 см, висота — 76 см.
- Матеріал: тришаровий ПВХ.
- Об'єм: 4485 літрів.
- Загальна вага: 19,5 кг.
- Тип басейну: сімейний.
- Технологія: «Super-Touch».
Комплектація:
- Насос-фільтр Intex продуктивністю 1350 л/год, який працює від мережі 220 V, фільтрує й циркулює воду, продовжуючи термін її зберігання.
- Картридж для фільтр-насоса.
- Шланги.
- Заглушки.
- Сталеві труби оцинковані.
Особливості:
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У зберіганні не займає багато місця.
Оригінальна заводська комплектація йде разом з інструкцією з експлуатації.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 4495 л |
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 24.5 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Тришаровий ПВХ |
| Тип басейну | Каркасний |
| Вид басейну | Сімейний |
- Ціна: 4 500 ₴









