
Овальний басейн Intex Ellipse Frame Pools 57986
Басейн Intex — це прекрасне поєднання багатофункціональності та якості. Його стінки зроблені з трьох окремих шарів ПВХ: два шари щільного вінілу й один — зовнішній — поліестер для особливої міцності.
Ця унікальна конструкція фірми Intex об'єднала все найкраще від басейнів Easy Set і Metal Frame, і є новинкою серед збірно-розбірних басейнів.
Середній час встановлення сучасного каркасно-надувного овального басейну: 60 хвилин.
Овальна форма ідеально підходить для гри у волейбол і для плавання, а наявність елементів конструкції басейну Easy Set і Metal Frame забезпечує чудову якість.
Овальна форма басейну чудово підходить для домовласників із будь-якими розмірами дворів.

Характеристики:
- Розміри басейну: довжина: 610 см, ширина: 366 см, висота: 122 см.
- Матеріал: тришаровий ПВХ.
- Об'єм: 21765 літрів.
- Вага: 82,5 кг.
- Тип басейну: каркасно-надувний.
- Технологія: «Super-Touch».
Комплектація:
- Насос-фільтр Intex продуктивністю 5850 л/год, який працює від мережі 220V, фільтрує й циркулює воду, продовжуючи термін її зберігання.
- Картридж для фільтр-насоса.
- Тент, який дасть змогу уникнути потрапляння небажаного сміття у воду.
- Підстилка під басейн, яка захистить дно та створить естетичний вигляд.
- Драбина двостороння, яка допоможе легко спуститися й вийти з басейну.
- Шланги.
- Гофри.
- Заглушки.
- Сітка скловолоконна для збільшення міцності.
Особливості:
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
Оригінальна виробнича комплектація. У комплекті — відеодиск із повним описом процесу встановлення та демонтажу.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Овальна |
| Об`єм | 21765 л |
| Висота | 122 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Довжина | 610 см |
| Ширина | 366 см |
| Матеріал виготовлення | Тришаровий ПВХ |
| Тип басейну | Каркасно-надувний |
| Вид басейну | Сімейний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 82.5 г |
- Ціна: 13 500 ₴








