Надувний басейн Intex Easy Set Pool 28132 (56422) 366 см х 76 см з фільтрувальним насосом
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувний басейн Intex Easy Set Pool 56422 з фільтрувальним насосом
Надувний басейн Intex з фільтрувальним насосом має приємний синій колір із непрозорими стінками. Зроблений із якісного тришарового ПВХ, у складі якого двошаровий вініл і поліестер.
У нього вельми проста технологія збирання, потрібно лише підготувати майданчик, розкласти басейн і надути верхній круг, а далі можна заливати водою.
У комплекті йде насос-фільтр 2060 л/год, який продовжить термін експлуатації води втричі.
Замінити воду можна швидко, завдяки спеціальному зливному клапану.

Характеристики:
- Розміри басейну: діаметр — 366 см, висота — 76 см.
- Матеріал: тришаровий ПВХ.
- Об'єм: 5735 літрів.
- Вага: 17,2 кг.
- Тип басейну: сімейний.
- Технологія: «Super-Touch».
Комплектація
- Фільтрувальний насос Intex — 2060 л/год.
- Картридж А для фільтрувального насоса.
- Спеціальний перехідник під злив води.
- Шланги.
- Гофри.
- Заглушки.
Особливості:
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
- Підходять усі аксесуари компанії Intex.
Оригінальна виробнича комплектація. Посібник з експлуатації додається.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 5735 л |
| Діаметр | 366 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 17.2 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Тришаровий ПВХ |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Сімейний |
- Ціна: 2 900 ₴









