Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувний басейн Intex Easy Set Pool 28130
Надувний басейн Intex Easy Set Pool 28130 синього кольору з непрозорими стінками зроблений за сучасною технологією Super-Touch із тришарового матеріалу ПВХ.
Цей басейн дуже простий в експлуатації, швидко та легко встановлюється, процес складання займе в середньому хвилин десять до наповнення його водою. Потрібна лише тверда рівна поверхня, на якій розгладжується басейн і накачується верхнє коло, після чого можна наповнювати його водою.
Є адаптер для зливання води, до якого приєднується садовий шланг, що дає змогу полити сад або злити воду в зручне для вас місце.

Характеристики:
- Розміри басейну: діаметр — 366 см, висота — 76 см.
- Матеріал: тришаровий ПВХ.
- Об'єм: 5735 літрів.
- Вага: 13,2 кг.
- Тип басейну: сімейний.
- Технологія: «Super-Touch».
Комплектація:
- Спеціальний перехідник під злив води.
- Заглушки.
- Сітка скловолоконна для збільшення міцності.
Особливості:
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
- Підходять усі аксесуари компанії Intex.
Оригінальна виробнича комплектація. Посібник з експлуатації додається.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 5735 л |
| Діаметр | 366 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 13.2 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Тришаровий ПВХ |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Сімейний |
- Ціна: 2 100 ₴








