Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надувний басейн Intex Easy Set Pool 28143
Надувний басейн Intex Easy Set Pool 28143 зроблений із високоякісного тришарового матеріалу ПВХ, два шари в якому вініл, й один шар поліестер.
Басейн простий в експлуатації та збиранні. Вам знадобиться тверда рівна поверхня, на якій встановлюватиметься басейн. Рекомендується підстелити під низ підстилку.
Накачаєте верхній круг і вже можна заповнювати басейн водою. Процес встановлення не займає багато часу.
Для зручності зміни води в басейні передбачений спеціальний клапан, до якого під'єднується садовий шланг.

Характеристики:
- Розміри басейну: діаметр — 396 см, висота — 84 см.
- Матеріал: тришаровий ПВХ.
- Об'єм: 7249 літрів.
- Вага: 15,2 кг.
- Тип басейну: сімейний.
- Технологія: "Super-Touch".
Комплектація:
- Спеціальний перехідник під злив води.
- Заглушки.
- Сітка скловолоконна для збільшення міцності.
Особливості:
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
- Підходять усі аксесуари компанії Intex.
Оригінальна заводська комплектація. До комплекту входить інструкція з експлуатації.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 7249 л |
| Діаметр | 396 см |
| Висота | 84 см |
| Вага | 15.2 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Тришаровий ПВХ |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Сімейний |
- Ціна: 2 750 ₴








