Триколісний самокат 5 в 1 92059 Best Scooter червоно-синій PU-колеса підсвітка коліс у коробці

Триколісний самокат 5 в 1 92059 Best Scooter, червоно-синій, PU-колеса, підсвічування коліс, у коробці
Дитячий самокат Best Scooter 5в1 призначений спеціально для малюків! Завдяки наявності зручного сидіння й ручки батьківського контролю, навіть найменші дітки почуватимуться комфортно під час прогулянки.
Особливості: 
- Алюмінієве Т — образне кермо;
- Регулювання висоти керма;
- Ручки виготовлені з якісної гуми з рельєфним візерунком;
- Похилий поворот керма;
- Ручка батьківського контролю (висота регулюється);
- Підніжки;
- Сидіння, спинка, кошик, підніжки та ручка батьківського контролю — знімні та виготовлені з високоміцного зносостійкого пластику;
- Ножне гальмо (step-on-brake), розташовується над заднім колесом;
- 2 різновиди коліс. Два передні світяться і виготовлені з поліуретану (PU), а заднє — з полівінілхлориду.
Характеристики:
- Розміри самоката:
Довжина деки — 54 см;
Ширина деки — 14 см;
Мінімальна висота керма від підлоги — 63 см, максимальна висота керма — 72 см;
Довжина керма — 26 см, діаметр ручок — 3.5 см;
Мінімальна довжина ручки батьківського контролю — 75 см; максимальна — 85 см.
Мінімальна висота сидіння від підлоги — 27 см; максимальна — 32 см.
- Розміри коліс:
Передні колеса PU: діаметр — 12 см, ширина — 3 см;
Заднє колесо PVC: діаметр — 9 см, ширина — 4 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 12 мм |
| Висота рульової стійки | 72 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Особливості | Ножні гальма, Підніжка |
| Виробник | Best Scooter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Матеріал рами | метало пластиковий |
- Ціна: 833,43 ₴








