
Самокат CR-T 0070 `Corso' колеса надувні 12'', ручне переднє гальмо
Двоколісний самокат Corso призначений для дітей від 3 років. Рама самоката виготовлена з металу. V-подібне кермо надійно кріпиться до рами самоката, регулюється за висотою від 83 см до 95 см. Ручки виготовлені з якісної гуми з рельєфним візерунком, що запобігає ковзанню рук. Ще однією особливістю цієї моделі стали надувні гумові колеса. Завдяки таким колесам, прохідність самоката збільшується. На ньому можна їздити не тільки асфальтом і рівною дорогою, але й ґрунтовою дорогою й тротуарною плиткою
Характеристики самоката:
• Великі надувні гумові колеса — 12 дюймів;
• Висота керма регулюється до 95 см;
• Ширина керма (від ручки до ручки) — 54 см
• Розміри деки — 40 х 15 см; Корисна довжина деки — 34 см.
• Висота деки від підлоги — 10 см;
• Матеріал рами — метал;
• Ручне гальмо;
• Складана пластикова підніжка — 10 см;
Максимальне навантаження: 70 кг.
Для дітей від 3 років зі зростом не менш ніж 100 см.
Маса Нетто: 7,25 кг
Маса Брутто: 8,05 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Спортивний |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 12 мм |
| Висота рульової стійки | 95 см |
| Особливості | Ручне гальмо, Підніжка |
| Вага | 7.2 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Corso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
- Ціна: 1 614,25 ₴









