Самокат двоколісний 45633 Best Scooter Червоний кольорові колеса PU 20 см затискач керма довжина дошки 53 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Самокат двоколісний 45633 Best Scooter, Червоний, кольорові колеса PU — 20 см, затискач керма, довжина дошки 53 см
Двоколісний самокат від ТМ Best Scooter призначений для дітей від 5 років. Конструкція самоката складана, що робить його компактним і зручним для транспортування.
Характеристики самоката:
- Великі колеса PU — 200 мм;
- Подшипники - ABEC 7;
- Висота керма регулюється — від 88 см до 98 см;
- Розміри деки — 53 х 12 см; Корисна довжина деки — 35 см;
- Висота деки від підлоги — 7 см;
- Матеріал рами — алюміній;
- Ножне гальмо на задньому колесі;
- Захисне крило на передньому колесі;
- Складана підніжка — 8 см;
Максимальне навантаження: 80 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Спортивний |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 20 мм |
| Висота рульової стійки | 98 см |
| Особливості | Амортизатор, Ножні гальма, Підніжка |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Вага | 4 кг |
| Виробник | Best Scooter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 5 років |
- Ціна: 1 088,08 ₴









