
Самокат трюковий 20171 "Best Scooter" пластиковий диск, колеса PU
Самокат Best Scooter 20171 — належить до типу трюкових і має низку відмінностей від звичайних у конструкції, матеріалах і розмірах.
Особливості: 
1. Конструкція максимально спрощена. Кермовий хомут із трьома болтами надійно фіксує кермову стійку самоката з його рамою.
2. Рама цього самоката посилена, а в місцях з'єднання основних елементів помітні зварні шви.
3. Колеса моделі, як і належить трюковому самокату, маленькі в діаметрі (всього 10 см) з великою жорсткістю.
4. Підшипник типу ABEC 7 робить самокат по-справжньому швидкісним і зручним для розгону під час виконання трюків.
5. Досить довга вузька дека покрита спеціальною шкіркою, яка забезпечить краще зчеплення ноги райдера з нею.
6. Накладки на кермо, іншими словами грипси, у цього самоката виготовлені з міцного нековзного матеріалу.
Характеристика:
Матеріали:
Конструкція — 50% високоміцний алюміній, 50% сталь;
Колеса - PU (полиуретан);
Диски коліс — високоміцний пластик;
Ручки — гума.
Розміри:
Висота керма — 82 см, ширина — 49 см;
Дека – 49 х 10,5 см;
Діаметр колеса — d = 10 см, ширина — 3 см.
Максимальне навантаження: 80 кг.
Вес самоката: 3,05 кг.
Вага з коробкою: 3,65 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Спортивний |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Висота рульової стійки | 82 см |
| Вага | 3.05 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Особливості | Ножні гальма |
| Виробник | Best Scooter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 922,43 ₴








