Самокат Best Scooter двоколісний 63629 ГОЛУБИЙ грипси гумові довжина дошки 52 см колеса PU

Самокат двоколісний 63629 ГОЛУБИЙ, грипси гумові, довжина дошки 52 см, колеса PU
Двоколісний самокат Best Scooter складаний 63629, блакитний призначений для дітей від 5-ти років. Конструкція самоката складана, що робить його компактним і зручним для транспортування. Як матеріал для коліс обраний поліуретан. Колеса діаметром 200 мм не бояться зносу та стирання. Каркас самоката виготовлений із міцного та легкого алюмінію.
Характеристики самоката:
- Ручка регулюється, має 3 рівні висоти — від 77 см до 106;
- Великі колеса PU — 200 мм;
- Подшипники - ABEC 7;
- Розміри деки — 52 х 10 см; Корисна довжина деки — 31 см;
- Висота деки від підлоги — 11.5 см;
- Дека з наждачною поверхнею (антиковзна)
- Матеріал рами — алюміній;
- Ніжний торМоз на задньому колесі;
- Складана підніжка — 8 см;
Максимальне навантаження: 70 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Спортивний |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 20 мм |
| Висота рульової стійки | 106 см |
| Особливості | Ножні гальма, Підніжка |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 5 років |
- Ціна: 980 ₴








