
Велобіг "CORSO" 42812 сталева рама, колесо 12" надувні колеса
Велобіг "Corso" стане наступним кроком після толокара до дорослого двоколірного велосипеда!
Яскравий велобіг з барвистими написами обладнаний зручним сидінням, великими колесами та міцною рамою, що дає змогу його використовувати тривалий час і забезпечує малюкові комфортне безпечне катання.
Особливості:
Велобіг виготовлений у формі двоколісного велосипеда. Однак, на відміну від нього в велобігу немає педалі та ланцюга.
Ця особливість і визначає принцип катання на ньому, який схожий на їзду на толокаре. Єдина відмінність є той факт, що, сидячи на велобігу і відштовхуючись ніжками від землі, необхідно тримати рівновагу.
Рама цієї моделі виготовлена з міцної сталі. Колеса беговела Надувні, затискач керма металевий, а сидіння виготовлене з кожзама.
Кермо в цього беговела не обладнаний ні дзвінком, ні гальмом. Він, так само як і сидіння, регулюється за висотою, що дасть змогу підлаштувати велобіг під кожну дитину індивідуально.
Характеристики:
Довжина: велобігу — 82 см;
Висота сидіння від підлоги — 43 см; розміри сидіння — 20х13 см;
Висота керма від підлоги — 61 см, довжина керма — 43 см;
Колеса — 2 колеса, діаметр — 28 см (приблизно 12”), ширина — 5 см.
Максимально допустиме навантаження — 30 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Розмір рами | Понад 25" |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
| Вага | 4 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Рік випуску | 2019 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Крила | Ні |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Материал обода | Сталь |
| Кермо | Вигнутий |
| Знімна керуюча ручка | Ні |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Знімні підставки для ніг | Ні |
| Ремені безпеки | Ні |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімні допоміжні колеса | Ні |
| Знімні підлокітники | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Музична іграшка на кермі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 43 см |
| Висота | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 років |
- Ціна: 940 ₴





