Велосипед 12 дюймів 2-колісний CORSO G-12099 ручне гальмо дзвіночок сидіння з ручкою дод. колеса

Велосипед 12 дюймів 2-колісний "CORSO" G-12099 ручне гальмо, дзвіночок, сидіння з ручкою, дод. колеса
Дитячий двоколісний велосипед Corso 12" призначений для юних велосипедистів! Стильний дизайн велосипеда, його комплектація та надійна конструкція зроблять прогулянки на свіжому повітрі активними й безпечними.
Особливості:
Конструкція велосипеда виготовлена з міцного сталевого сплаву, який не дасть його рамі деформуватися й забезпечить її стійкістю до пошкоджень.
Рама представленої моделі із заниженою конструкцією, що робить її зручнішою для дитини. Малюк без проблем зможе сісти на велосипед і встати з нього.
Колеса Corso 12" з надувною камерою на металевих дисках зі спицями. Над кожним колесом встановлені крила з металу. Вони запобігають розбризкуванню бруду та води та захистять дитину та сам велосипед від забруднень.
Кермо та сидіння велосипеда регулюються за висотою, що дасть змогу підібрати оптимальний розмір для кожної дитини індивідуально. Ручки керма з гумовими нековзними накладками.
Безпека під час катання забезпечать: металевий захисний щит на ланцюгу велосипеда, м'яка накладка на його кермі, а також кілька світловідбивних катафотів. Corso 12" обладнаний НОВИМ переднім ручним і заднім ножним гальмами.
Спеціально для невпевнених велосипедистів ця модель комплектується двома знімними страхувальними колесами з пластику та невеликою батьківською ручкою на сидінні.
Додатково велосипед обладнаний металевим багажником із затискачем, а також механічним дзвінком на кермі.
Характеристики:
Вік: 3-4 роки, зріст: 80-100 см;
Діаметр коліс: 12” (приблизно 30 см);
Каретка: American (Американка);
Висота сидіння від підлоги: 50 см (регульована);
Кермо: висота від підлоги — 69 см (регульована), ширина — 50 см;
Довжина рами: 30 см;
Загальна довжина велосипеда: 85см;
Велосипед собран на 75%;
Вага велосипеда з коробкою: 8 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Задні гальма | Ножний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Вага | 7 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Зріст велосипедиста | 100-120 |
| Рік випуску | 2019 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір рами | Понад 25" |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Виробник | Corso |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Крила | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Багажний кошик | Спереду |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Материал обода | Сталь |
| Педали | Комбіновані |
| Кермо | Вигнутий |
| Знімна керуюча ручка | Ні |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Знімні підставки для ніг | Ні |
| Ремені безпеки | Ні |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Знімні підлокітники | Ні |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Музична іграшка на кермі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 71 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
- Ціна: 1 598,99 ₴






