Велосипед 14 дюймів 2-колісний CORSO MG-85328 магнієва рама литі диски дискові гальма

Велосипед 14 дюймів 2-колісний "CORSO" MG-85328 магнієва рама, литі диски, дискові гальма
Corso Magnesium 14" — новинка 2020 року. Ця модель завдяки магнієвій рами, магнієвим дискам, магнієвій вилці має дуже легку вагу, порівнюючи з велосипедами на сталевій рамі, різниця приблизно становить від 3 до 4 кілограмів залежно від моделі велосипеда.
Особливості:
Суперлегка магнієва рама, литі магнієві диски, дискові гальма, комплектація якісним обладнанням!
Призначений для дітей віком від 3 до 4 років від 90 см до 110 см.
Характеристики:
- істотно легка вага;
- переднє та заднє ручне дискове механічне гальмо;
- зручні якісні грипси керма (гумові ручки на кермі);
- ексклюзивний дизайн "CORSO";
- унікальне матове та глянсове фарбування;
- м'яке, комфортне сидіння з матового та глянсового матеріалу;
- литі магнієві диски 14”;
- безнарізна каретка Американського типу;
- додаткові бічні колеса;
- дзвіночок на кермі.
Маса Нетто: 7,9 кг
Маса Брутто: 9,4 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Вага | 7.9 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Зріст велосипедиста | 100-120 |
| Рік випуску | 2020 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Виробник | Corso |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Багажник | Ні |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Комбіновані |
| Кермо | Вигнутий |
| Знімна керуюча ручка | Ні |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Знімні підставки для ніг | Ні |
| Ремені безпеки | Ні |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Знімні підлокітники | Ні |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Музична іграшка на кермі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 81 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
- Ціна: 2 973,54 ₴









