Велосипед 20 дюймів 2-колісний CORSO CL-20 Y нове ручне гальмо дзвіночок підніжка

Велосипед 20 дюймів 2-колісний "CORSO" CL-20 Y нове ручне гальмо, дзвіночок, підніжка
Дитячий двоколісний велосипед Corso 20" призначений для юних велосипедистів!
Новий дизайн велосипеда, його комплектація та надійна конструкція зроблять прогулянки на свіжому повітрі активними й безпечними.
Особливості:
Конструкція велосипеда виготовлена з міцного сталевого сплаву, який не дасть його рамі деформуватися й забезпечить її стійкістю до пошкоджень.
Рама представленої моделі із заниженою конструкцією, що робить її зручнішою для дитини. Малюк без проблем зможе сісти на велосипед і встати з нього.
Колеса Corso 20" з надувною камерою на металевих дисках зі спицями. Над кожним колесом встановлені крила з металу. Вони запобігають розбризкуванню бруду та води та захистять дитину та сам велосипед від забруднень.
Кермо та сидіння велосипеда регулюються за висотою, що дасть змогу підібрати оптимальний розмір для кожної дитини індивідуально. Ручки керма з гумовими нековзними накладками.
Безпека під час катання забезпечать: металевий захисний щит на ланцюгу велосипеда, м'яка накладка на його кермі, а також кілька світловідбивних катафотів. Corso 20" обладнаний переднім ручним і заднім ножним гальмами.
Додатково велосипед обладнаний металевим багажником із затискачем, а також механічним дзвінком на кермі.
Характеристики:
- Вік: 6-9 років, зріст: 120-140 см;
- Діаметр коліс: 20”;
- Каретка: American (Американка);
- Велосипед собран на 75%;
Вага велосипеда з коробкою: 14 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Розмір рами | 17,5 - 19" |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Задні гальма | Ножний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Вага | 14 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Зріст велосипедиста | 120-135 |
| Рік випуску | 2019 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Крила | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Материал обода | Сталь |
| Педали | Комбіновані |
| Кермо | Вигнутий |
| Знімна керуюча ручка | Ні |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Знімні підставки для ніг | Ні |
| Ремені безпеки | Ні |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімні допоміжні колеса | Ні |
| Знімні підлокітники | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Музична іграшка на кермі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 133 см |
| Висота | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір | Салатовий |
- Ціна: 2 448,99 ₴






