Велосипед 3-колісний 9500 Best Trike поворотне сидіння складаного кермо надувні колеса

Велосипед 3-колісний 9500 Best Trike, поворотне сидіння, складне кермо, надувні колеса
Стильна новинка 2019 року — триколісний велосипед Best Trike 9500
Дитячий триколісний велосипед Best Trike прекрасно підійде для дітей від 1 до 3 років. Завдяки наявності знімних елементів, його можна легко трансформувати у звичайний триколісний велосипед для старших дітей.
Особливості.
1. Сталева посилена рама велосипеда знайшла нову форму, яка підкреслюється дизайном окремих деталей, що безсумнівно є родзинкою цієї моделі.
2. Складане кермо — його легко можна скласти та, розгорнувши сидіння на 180 градусів (щоб дитина була обличчям до ручки батьківського керування), опустити її спинку до горизонтального положення (напівлежачи).
3. Поворотне сидіння — у цій моделі воно має можливість повороту на 360 градусів. Спинка сидіння регулюється за кутом нахилу за допомогою двох кнопок.
4. Функція «Вільний хід переднього колеса», , яка передбачає, що ноги дитини можуть залишатися на педалях, положення яких зафіксовано. Водночас рух велосипеда здійснюється завдяки батьківській ручці керування.
5. Надувні гумові колеса на підшипниках мають шумоізоляцією та амортизаційними властивостями.
6. На двох задніх колесах встановлена нова, зручніша система стопора — стоянкове гальмо.
7. Батьківська ручка контролю з м'якими накладками має можливість регулювання за висотою. На ній додатково встановлена невелика сумочка для дрібниць.
8. М'які гумові накладки на ручках велосипеда.
9. Капюшон велосипеда з додатковим козирком на змійці регулюється в 3 положеннях. Крім того, його можна зняти за допомогою кнопкової системи від'єднання.
10. За безпеку дитини під час катання відповідають 3-точковий ремінь і знімний страхувальний бампер.
11. Підніжки велосипеда також обладнані механізмом складання. Додатково до комплекту входять пластикові знімні підніжки, які призначені для найменших.
12. Оригінальний місткий багажний кошик з кришкою.
13. Музична панель у формі фари з двома кнопками. Одна кнопка запускає відтворення пісеньки російською мовою про правила дорожнього руху, друга вмикає світло фари.
Характеристики:
• Розмір коліс. Переднее: d=12” (31 см); Заднє: d=10 “ (26см);
• Ручка батьківського контролю: максимальна висота — 92 см, мінімальна — 88 см
• Висота керма від підлоги — 58 см, ширина керма — 41 см;
• Висота сидіння від підлоги: 40 см;
• Музична панель: працює від батарейок типу АА 1.5 V (не входять до комплекту).
Вага брутто (велосипед з пачкою): 13,5 кг.
Вага нетто: 12,2 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Trike |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Складана |
| Колір | Червоний |
| Вага | 12.2 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Рік випуску | 2019 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Крила | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Материал обода | Сталь |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Знімна керуюча ручка | Так |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Знімні підставки для ніг | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Знімні допоміжні колеса | Ні |
| Знімні підлокітники | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Ні |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Музична іграшка на кермі | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 33.5 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 62 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
- Ціна: 2 721,18 ₴









