Велосипед 3-колісний LM-9033 Best Trike жовте піно колесо метал.рама дзвіночок 2 кошики

Велосипед 3-колісний LM-9033 Best Trike жовтий, піно колесо, метал.рама, дзвіночок, 2 кошики
Дитячий 3-колісний велосипед від виробника Best Trike потішить Вас і Ваших дітей своїм сучасним дизайном і високоякісною конструкцією.
Яскрава металева рама велосипеда перегукується з колесами в кольорі, надаючи дизайну гармонійного та стильного зовнішнього вигляду.
Сидіння фіксується й регулюється двома болтами та має 2 положення — ближче від керма та далі від керма. Різниця 5 см.
Особливості моделі:
- металева рама;
- гумові накладки на кермі;
- м'яка вставка на сидінні;
- колеса виготовлені зі спіненої гуми;
- пластмасові диски;
- на передньому колесі встановлене захисне крило від розбризкування;
- дзвіночок на кермі;
- маленький зафіксований кошик на кермі;
— великий зафіксований кошик на задній нижній частині велосипеда.
Характеристики:
Розмір 72 см 48 см 57 см;
Передній кошик — 17 см 10 см 10 см;
Задній кошик — 31 см 11 см 22 см;
Висота сидіння от пола – 30 см;
Задні колеса – d=20 см;
Переднє колесо — d = 26 см.
Рекомендований зріст 75-100 см.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Trike |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Жовтий |
| Вага | 4.1 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Рік випуску | 2019 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Крила | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Педали | Контактні |
| Кермо | Вигнутий |
| Знімна керуюча ручка | Ні |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Знімні підставки для ніг | Ні |
| Ремені безпеки | Ні |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімні допоміжні колеса | Ні |
| Знімні підлокітники | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Ні |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
- Ціна: 850 ₴





