Дитячий 3-колісний велосипед Best Trike 9500 — 3046 поворотне сидіння, складне кермо, надувні колеса
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Велосипед 3-колісний 9500 — 3046 Best Trike з російським озвучуванням і світлом
Стильна новинка 2019 року — триколісний велосипед Best Trike 9500.
Дитячий триколісний велосипед Best Trike прекрасно підійде для дітей від 1 до 3 років. Завдяки наявності знімних елементів, його можна легко трансформувати у звичайний триколісний велосипед для старших дітей.
Особливості:
- Сталева посилена рама велосипеда знайшла нову форму, яка підкреслюється дизайном окремих деталей, що безсумнівно є родзинкою цієї моделі.
- Складане кермо — його легко можна скласти та, розгорнувши сидіння на 180 градусів (щоб дитина була обличчям до ручки батьківського керування), опустити його спинку до горизонтального положення (напівлежачи).
- Поворотне сидіння — у цій моделі воно має можливість повороту на 360 градусів. Спинка сидіння регулюється за кутом нахилу за допомогою двох кнопок.
- Функція «Вільний хід переднього колеса», яка передбачає, що ноги дитини можуть залишатися на педалях, положення яких зафіксоване. Водночас рух велосипеда здійснюється завдяки батьківській ручці керування.
- Надувні гумові колеса на підшипниках мають шумоізоляцію й амортизаційні властивості.
- На двох задніх колесах встановлена нова, зручніша система стопора — стоянкове гальмо.
- Батьківська ручка контролю з м'якими накладками має можливість регулювання за висотою. На ній додатково встановлена невелика сумочка для дрібниць.
- М'які гумові накладки на ручках велосипеда.
- Капюшон велосипеда з додатковим козирком на змійці регулюється в 3 положеннях. Крім того, його можна зняти за допомогою кнопкової системи від'єднання.
- За безпеку дитини під час катання відповідають 3-точковий ремінь і знімний страхувальний бампер.
- Підніжки велосипеда також обладнані механізмом складання. Додатково до комплекту входять пластикові знімні підніжки, які призначені для найменших.
- Оригінальний місткий багажний кошик із кришкою.
- Музична панель у вигляді фари з двома кнопками. Одна кнопка запускає відтворення пісеньки російською мовою про правила дорожнього руху, друга вмикає світло фари.
Характеристики:
- Розмір коліс. Переднее: d=12” (31 см); Заднє: d=10" (26 см);
- Ручка батьківського контролю: максимальна висота — 92 см, мінімальна — 88 см
- Висота керма від підлоги — 58 см, ширина керма — 41 см;
- Висота сидіння від підлоги: 40 см;
- Музична панель: працює від батарейок типу АА 1.5 V (не входять до комплекту).
- Вага брутто (велосипед з пачкою): 13,5 кг.
- Вага нетто: 12,2 кг.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Trike |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Ножний |
| Форм фактор рами | Складана |
| Колір | Фіолетовий |
| Вага | 12.2 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Рік випуску | 2019 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Кермо | Вигнутий |
| Знімна керуюча ручка | Так |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Знімні підставки для ніг | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Музична іграшка на кермі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
- Ціна: 2 639 ₴









