
Кожна дитина бажає мати свої власні засоби для купівлі іграшок або інших речей.
Збирати та відкладати гроші — це довгий, але водночас може бути цікавим процесом. Процес, завдяки якому ваша дитина стане більш фінансовою, грамотною.
Завдяки нашій новинці " Дитячий сейф скарбничка з ультрафіолетом і кодовим замком BODYGUARD "
ваша дитина з великим задоволенням відкладатиме та збиратиме кошти

Тепер копити гроші ваша дитина зможе не тільки копейки, а й купюри.
Сейф приймає купюри за принципом банкомата.



Використання пароля для відчинення дверей: введіть попередньо встановлений пароль (пароль за замовчуванням: 4️⃣6️⃣2️ ⁇ 4️⃣ )Натисніть клавішу відбитка пальця, і система відчинить двері, якщо пароль правильний.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 570 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | КНР |
| Колір | Рожевий, Блакитний |
- Ціна: 520 ₴




