Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка Музичний динозавр 60 см
Динозавр неодмінно сподобається маленькому шанувальнику пригод і деревин! Що може бути цікавіше, ніж переміщатися у часі (пусть навіть у своїх фантазіях), спостерігати за життям доісторичних істот і навіть розігрувати захопливі сюжети зі своїми вихованцями-динозаврами.

Характеристики:
- Динозавр представляє 3 види;
- Іграшка виготовлена з гуми з м'яким наповнювачем усередині;
- Кожен динозавр видає звуки характерні своєму вигляду;
- Працює від батарейок, які входять до комплекту;
- Підійде для дітей віком від 3 років.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 60 см |
| Висота | 30 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | Динозавр |
- Ціна: 499 ₴



