Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюковий всюдихід на радіокеруванні
Трюковий всюдихід являє собою радіокерований автомобіль, для якого немає перешкод.
Функції моделі:
- акумуляторна батарея ємністю 4.8 V;
- 4 гумові поворотні колеса;
- повне керування (вперед, назад, вправо, вліво, стоп)
- трансформація (підіймається кабіна).
- підсвітка кабіни.
Двосторонній хід дає змогу всюдиходу продовжувати рух навіть у тому разі, коли він перевертається або падає. Автомобіль долає будь-які перешкоди. У всюдихода міцний корпус, автомобіль може врізатися в стіни та перевертатися, крутиться навколо своєї осі, робити різкі повороти.

У комплекті:
- всюдихід,
- пульт р/у,
- акумулятор 4.8V,
- USB-шнур,
Тип живлення всюдихода — акумуляторна батарея 4.8V.
Пульт працює від 2 батарейок типу "АА" 1.5V (у комплекті).

Розміри/габарити машинки:
- довжина (см): 33 см
- ширина (см): 10 см
- висота (см): 21 см
Розмір упаковки: 40 см × 11 см × 26 см
Є у 2 кольорах


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 100 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 5 років |
| Тип моделі | Бігфут |
- Ціна: 550 ₴




