Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий пістолет із патронами на присосках Nerf
Ультрамодний пістолет стане стильним доповненням хлопчика. Пістолет виготовлений в унікальному дизайні, він легкий і зручний. Крім цього, він вміє стріляти м'якими EVA-патронами на присосках. Така іграшка не заподіє жодної шкоди дитині та оточенню.

Для того, щоб пістолет стрілував, необхідно засунути патрон у його дуло, потягнути за важіль і потім натиснути на курок. Гра вашого хлопчика стане активною та захопливою з пістолетом 11211!

Комплектація:
- Пістолет;
- Три патрони.


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони, М'які кулі |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Максимальна дальність стрільби | 22 м |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 260 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 15 мм |
- Ціна: 145 ₴



