Перегоновий автотрек із 2 трасами та трампліном
Отримай багато незабутніх емоцій, грай сам або бийся з друзями, влаштовуючи перегони на трасі. З цим автотреком дитина проводитиме багато часу. Запускаючи на нього машинки, він спостерігатиме, як вони рухаються і долають труднощі на своєму шляху.

Авторок складається з двох паралельних перегонових трас, кожна з яких обладнана кільцем і високим трампліном. Запустивши машинки, вони змагатисямуть один з одним, здійснюючи «мертву» петлю і з великою швидкістю вильотаючи з трампліна. Фінішувати кожну машинку має в отворі обертового кола.

Крім захопливих перегонів, здорову конкуренцію й азарт у дитині викликатимуть захопливий процес гри. Кожному отвору фінального круга присвоєно певну кількість очок, які також надруковані на гральних картах, що входять до набору. Розібравшись із правилами гри, починайте справжній перегін!
Характеристики:
- Всього в наборі 33 деталі, які дитина має зібрати в один трек.
- Іграшка комплектується 2 машинками з інерційним механізмом руху.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 36 мм |
| Довжина упаковки | 55 мм |
| Висота упаковки | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація іграшки | Машинка |
- Ціна: 420 ₴





