Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дитячий надувний басейн Intex 57182
Сімейний великий надувний басейн із прозорими стінками та оригінальними кольоровими перегородками. Має 3 незалежні камери для безпеки. Виготовлений із високоякісного ПВХ.
У ньому можна купатися всією сім'єю, такий басейн принесе море задоволення і дорослим, і дітям.
У басейні є надувне рифлене дно, яке захистить дитячі ніжки від ковзання й зробить перебування в басейні ще комфортнішим.
Також у цій моделі є спеціальний зливний клапан.

Характеристики:
- Розміри басейну: діаметр — 229 см, висота — 56 см.
- Вік: від 6 років.
- Об'єм: 1176 літрів.
- Вага: 6,9 кг.
- Матеріал: високоякісний ПВХ.
- Тип басейну: сімейний.
Комплектація:
- Оригінальна заводська комплектація.
- Зливний клапан.
Особливості:
- Можливість купання дітей і дорослих.
- Надувне дно.
- Три незалежні камери для безпеки.
- Стильний дизайн.
- Простий у встановленні й експлуатації.
- У здутому вигляді не займає багато місця.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | США |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 1176 л |
| Висота | 56 см |
| Вага | 6.9 кг |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Діаметр | 229 см |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип басейну | Надувний |
| Вид басейну | Сімейний |
- Ціна: 895 ₴








