Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Самокат двоколісний 21478 "Best Scooter" "WOLF" колеса PU — 20 см, 1 амортизатор
Двоколісний самокат призначений для дітей від 5 років. Конструкція самоката складана, що робить його компактним і зручним для перенесення, форма керма — вигнута.
Характеристики самоката:
• Обладнаний амортизатором;
• Великі колеса PU 200 мм;
• Подшипники АВЕС 7;
• Висота керма регулюється від 90 см до 98 см;
• Розміри деки: 51,5 х 11 см; Корисна довжина деки: 32 см.
• Матеріал рами: алюміній;
• Ножне гальмо на задньому колесі;
• Складана підніжка;
• Металевий затискач керма
Максимальне навантаження: 70 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Спортивний |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 20 мм |
| Висота рульової стійки | 98 см |
| Особливості | Амортизатор, Ножні гальма, Підніжка |
| Вага | 3.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 5 років |
- Ціна: 1 150 ₴




