Самокат двоколісний 53396 Салатовий колеса PU d=20 см грипси гумові довжина дошки 52 см ширина деки
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Самокат двоколісний 53396 Салатовий, колеса PU, d = 20 см, грипси гумові, довжина дошки 52 см, ширина деки
Двоколісний самокат від ТМ Best Scooter призначений для дітей від 5 років.
Конструкція самоката складана, що робить його компактним і зручним для транспортування.
Характеристики самоката 
- Ручка регулюється, має 3 рівні висоти — від 77 см до 106;
- Великі колеса PU — 200 мм;
- Подшипники - ABEC 7;
- Розміри деки — 52 х 10 см; Корисна довжина деки — 31 см;
- Висота деки від підлоги — 11.5 см;
- Дека з наждачною поверхнею (антиковзна)
- Матеріал рами — алюміній;
- Ножне гальмо на задньому колесі;
- Складана підніжка — 8 см;
Максимальне навантаження: 70 кг.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Спортивний |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 20 мм |
| Висота рульової стійки | 106 см |
| Особливості | Амортизатор, Ножні гальма, Підніжка |
| Колір | Салатний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Best Scooter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 5 років |
- Ціна: 900 ₴









