Велосипед 20 дюймів 2-колісний CORSO ST-3202 сталева рама сталеві протиударні диски дзвіночок

Велосипед 20 дюймів 2-колісний "CORSO" ST-3202 сталева рама, сталеві протиударні диски, дзвіночок
Corso Aerodynamic 20" — новинка 2020 року.
Особливості:
Сталева рама, сталеві протиударні диски, комплектація якісним обладнанням!
Призначений для дітей віком від 6 до 9 років, зростом від 120 см до 140 см.
Характеристики:
- легка вага;
- переднє ручне гальмо та заднє ножне гальмо;
- зручні якісні грипси керма (гумові ручки на кермі);
- ексклюзивний дизайн “CORSO”;
- унікальне матове та глянсове фарбування;
- підніжка;
- м'яке, комфортне сидіння;
- сталеві протиударні диски 20”;
- каретка: American (Американка);
- дзвіночок на кермі.
Безпека під час катання забезпечать: пластиковий захисний щит на ланцюзі велосипеда, м'яка накладка на його кермі.
Над кожним колесом встановлені крила з пластику. Вони запобігають розбризкуванню бруду та води та захистять дитину та сам велосипед від забруднень.
Велосипед собран на 75%;
Маса Нетто: 14 кг
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Задні гальма | Ножний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Вага | 14 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 120-135 |
| Рік випуску | 2020 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Виробник | Corso |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Багажник | Ні |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Материал обода | Сталь |
| Педали | Комбіновані |
| Кермо | Вигнутий |
| Знімна керуюча ручка | Ні |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Знімні підставки для ніг | Ні |
| Ремені безпеки | Ні |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімні допоміжні колеса | Ні |
| Знімні підлокітники | Ні |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 2 533,44 ₴






