Велосипед 3-колісний 9288 B Best Trike поворотне сидіння складаного кермо надувні колеса

Велосипед 3-колісний 9288 В Best Trike, поворотне сидіння, складне кермо, надувні колеса
Триколісний велосипед Best Trike 9288 — модель 2019 року, яка вирізняється свіжими колірними поєднаннями та новим дизайном музичної панелі, виробленої у формі передньої частини перегонового автомобіля.
Дитячий триколісний велосипед Best Trike прекрасно підійде для дітей від 1 до 3 років. Завдяки наявності знімних елементів, його можна легко трансформувати у звичайний триколісний велосипед для старших дітей.
Особливості:
1. Сталева посилена рама.
2. Складане кермо — його легко можна скласти та, розгорнувши сидіння на 180 градусів (щоб дитина була обличчям до ручки батьківського керування), опустити її спинку до горизонтального положення (напівлежачи).
3. Поворотне сидіння — у цій моделі воно має можливість повороту на 360 градусів. Спинка сидіння регулюється за кутом нахилу за допомогою двох кнопок.
4. Функція «Вільний хід переднього колеса», , яка передбачає, що ноги дитини можуть залишатися на педалях, положення яких зафіксовано. Водночас рух велосипеда здійснюється завдяки батьківській ручці керування.
5. Надувні гумові колеса на підшипниках мають шумоізоляцією та амортизаційними властивостями. Диски коліс виготовлені з жорсткого пластику.
6. На двох задніх колесах встановлена нова, зручніша система стопора — стоянкове гальмо.
7. Батьківська ручка контролю з накладками з Екошкіри має можливість регулювання за висотою. На ній додатково встановлена невелика сумочка для дрібниць.
8. Накладки з Екошкіри на ручках велосипеда.
9. Капюшон велосипеда з додатковим козирком на змійці регулюється у 2 положеннях. Крім того, його легко можна зняти та встановити назад, за потреби.
10. За безпеку дитини під час катання відповідають 5-ти точковий ремінь і знімний страхувальний бампер.
11. Підніжки велосипеда також обладнані механізмом складання. Додатково до комплекту входять пластикові знімні підніжки, які призначені для найменших.
12. Оригінальний місткий багажний кошик з кришкою. Кришка кошика виготовлена в тон тканини капюшона.
13. Музична панель з унікальним оформленням у формі передньої частини перегонового автомобіля зі світними фарами. Вона запускає реалістичні звукові ефекти (звук мотора, сигналу, увімкнення поворотників і аварійного сигналу) і відтворює дитячу пісню російською мовою. Також до комплекту входить брелок керування панеллю, яка дистанційно запускає світлозвукові ефекти.
Характеристики:
• Розмір коліс. Переднее: d=12” (31 см); Заднє: d=10 “ (26см);
• Ручка батьківського контролю: максимальна висота: 102 см, мінімальна: 98 см
• Висота керма від підлоги: 62 см, ширина: 42 см;
• Висота сидіння від підлоги: 40 см;
• Музична панель: працює від 3 батарейок типу АА (не входять до комплекту); брелок д/у керування: працює від батарейок, що входять до набору;
Вага брутто (велосипед з пачкою): 13,5 кг.
Вага нетто: 12,2 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Trike |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Ножний |
| Форм фактор рами | Складана |
| Колір | Фіолетовий |
| Вага | 12.2 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Рік випуску | 2019 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Крила | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Знімна керуюча ручка | Так |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Ні |
| Музична іграшка на кермі | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Материал обода | Сталь |
| Педали | Контактні |
| Кермо | Прямий |
| Знімні підставки для ніг | Так |
| Знімні допоміжні колеса | Ні |
| Знімні підлокітники | Ні |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 33.5 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 62 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
- Ціна: 2 804,64 ₴









