Велосипед 3-х колісний 9500 Best Trike 4 Кольори на Вибір Поворотне сидіння Складане кермо Рус озвуч

Велосипед 3-х колісний. 9500 Best Trike, 4 кольори на Вибір, Поворотне сидіння, Складане кермо, Рус.звучання, Пульт, Світло, Звук
Стильна новинка 2019 року — триколісний велосипед Best Trike 9500
Дитячий триколісний велосипед Best Trike прекрасно підійде для дітей від 1 до 3 років. Завдяки наявності знімних елементів, його можна легко трансформувати у звичайний триколісний велосипед для старших дітей.
Особливості. 
1. Сталева посилена рама велосипеда знайшла нову форму, що безсумнівно є родзинкою цієї моделі.
2. Складане кермо — його легко можна скласти й, розгорнувши сидіння на 180 градусів (щоб дитина була обличчям до ручки батьківського керування), опустити її спинку до горизонтального положення (напівлежачи).
3. Поворотне сидіння — у цій моделі воно має можливість повороту на 360 градусів. Спинка сидіння регулюється за кутом нахилу за допомогою двох кнопок.
4. Функція «Вільний хід переднього колеса», , яка передбачає, що ноги дитини можуть залишатися на педалях, положення яких зафіксовано. Водночас рух велосипеда здійснюється завдяки батьківській ручці керування.
5. Надувні гумові колеса на підшипниках мають шумоізоляцію й амортизаційні властивості.
6. На двох задніх колесах встановлена нова, зручніша система стопора — стоянкове гальмо.
7. Батьківська ручка контролю з м'якими накладками має можливість регулювання за висотою. На ній додатково встановлена невелика сумочка для дрібниць.
8. М'які гумові накладки на ручках велосипеда.
9. Капюшон велосипеда з додатковим козирком на змійці регулюється в 3 положеннях. Крім того, його можна зняти за допомогою кнопкової системи від'єднання.
10. За безпеку дитини під час катання відповідають 3-точковий ремінь і знімний страхувальний бампер.
11. Підніжки велосипеда також обладнані механізмом складання. Додатково до комплекту входять пластикові знімні підніжки, які призначені для найменших.
12. Оригінальний місткий багажний кошик з кришкою.
13. Музична панель у формі фари з двома кнопками. Одна кнопка запускає відтворення пісеньки російською мовою про правила дорожнього руху, друга вмикає світло фари.
Характеристики:
Розмір коліс. Переднее: d=12” (31 см); Заднє: d=10 “ (26см);
Ручка батьківського контролю: максимальна висота — 92 см, мінімальна — 88 см
Висота керма від підлоги — 58 см, ширина керма — 41 см;
Висота сидіння від підлоги: 40 см;
Музична панель: працює від батарейок типу АА 1.5 V (не входять до комплекту).
Вага брутто (велосипед з пачкою): 13,5 кг.
Вага нетто: 12,2 кг.
колір: Хакі, Фіолетовий, Червоний Синій.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Trike |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Складана |
| Колір | Синій |
| Вага | 12.2 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Рік випуску | 2019 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Крила | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Материал обода | Сталь |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Знімна керуюча ручка | Так |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Знімні підставки для ніг | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Знімні допоміжні колеса | Ні |
| Знімні підлокітники | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Ні |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Музична іграшка на кермі | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 33.5 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 62 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
- Ціна: 2 721,18 ₴









